Forum ChoRza OTs

Forum ChoRza OTs Zapraszam Do Rejstracji


#1 2010-08-03 16:29:08

UzU

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-03
Posty: 3
Punktów :   

Podanie o GM'a UzU

Co gm powinien robic: Pomagać graczom,Dawać przykład,Nie przeklinać,Dbać o porządek
Jakie gm ma obowiazki:Jak UP Najważniejsze moim zdaniem Dawać przykład, ponieważ gm, który ciągle przeklina nie nadaje się na przykład
Jestes mapperem grafikiem lub inne napisz:Można powiedzieć,że zaczynam być mapperem.Chciałbym robić mapki dla pro serwów jak armia...Kiedyś to się stanie...
Ile lat grasz w tibie: 5 lat przerwa 1 rok
NIck na ots?: UzUx
Jaki masz lvl na oTs?:464,569 przed resetami miałem 500k i 600k ;]Byłem najwyższym lvl'em po 2 resetach i na 3 juz kiedy wbił Punisher nie byłem 1 :{ Tylko 18
Czy podoba ci sie moj ots czy tylko teraz bo piszesz podanie o gma?:Podoba mi się grałem od kiedy powstał nie uciekałem jak były resety...Hmm i dodam, że bez powodu bym tu nie grał kiedy dowiedziałem się, że tu gra mój kolega odrazu wbiłem i zostałem do dzisiaj ;]

Coś o mnie(postanowiłem napisać coś o sobie ;p):Więc tak,Mam na imię Patryk i mieszkam w Zielonej Górze pracuję w Niemczech jako Informatyk.Mam 21 lat i jestem spokojnym człowiekiem.Nieraz jak mnie nooby wkurzą to mogę jechać po nich cały czas...Interesuję się koszykówką,siatkówką,piłką nożną,laskami,autami,tuningiem oraz komputerami...Dodam, że pomału biję lvl, ponieważ nie jestem człowiekiem no life i 4ever Tibia...Odpoczywam od komputera i nie siedzę jak inni 24/7, żeby wbić 5kkk lvl.Nie wydaje też kasy na gry np doładowania na gm lvl...Tutor'a dostałem nie kupiłem!Wolę wydać kasę na auto niż na grę ;].Oprócz Tibii gram w WoW'a,CoD6,Metin2 i wiele innych fajnych gierek za dużo ich mam, żeby wymieniać ;]

Dlaczego Ty?:Hmm, myślę, że jestem rozsądnym człowiekiem, który zasługuje na GM'a...Jak dostanę już GM'a będę chętnie pomagał nowym(newbie lub jak dla innych Noob)Będę prowadził porządek na ots'ie, żeby nie było syfu....

                                                                                                                                              UzU

Coś jeszczę jak coś nie wyzywajcie pro graczy np GM'a albo innych 500k+ lvli noobam'i ponieważ już wam tlumaczę co to noob:
Noob, n00b, nie mylić z Newbie (ten ostatni to po prostu nowy gracz) (hebr. נווב) – miłośnik kodów, lama, zdecydowanie maniak komputerowy. Jego życie opiera się na dręczeniu administratorów serwerów gier online, zwykle przez okrzyki: lol, rotfl, żal.pl!!!! (w wykonaniu polskim), money please lub fri ajtems plx!. Nigdy nie przyznaje się do bycia noobem, co więcej – nie spocznie, póki nie zwyzywa w ten sposób innych.

  Jak zostać?

Chcesz zostać noobem? Nic trudnego. Wystarczy, że zapytasz się kogoś jak w to się gra, dasz jakis item, albo zaczniesz używać cheatów, dzięki czemu staniesz się nieśmiertelny. Groź przy tym komu tylko się da (hunted, own3d). Oczywiście, źli żydzi i masoni będą ci zazdrościć tego zaszczytu i poczęstują cię banem. Ale to nic takiego. Jeśli masz Neostradę, zresetuj połączenie i zaloguj się ponownie. Jeśli nie, użyj proxy.


To jest z wikipedii ja bym rozpisał więcej ;] Używajcie na nowych newbie a nie noob..Bo zapewne wiele z was to noob'y i to jakie proszą gm'a plx daj itema plx daj tutora plx daj gm'a -.-

PzDr
                                                                                                                                             UzU

Ostatnio edytowany przez UzU (2010-08-03 17:23:50)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl