Forum ChoRza OTs

Forum ChoRza OTs Zapraszam Do Rejstracji

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2010-08-08 02:58:49

Velixon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-08
Posty: 10
Punktów :   

Podanie na GMa.

Witam.

Informacje o sobie:

Imię: Mateusz
Wiek: 20


Dlaczego akurat ty chciałbyś zostać tutorem:

Witaj, prawdopodobnie przeglądasz moje jakże skromne podanie.
Zacznę od tego iż nazywam się Mateusz, a moje ksywki (Matek) - (Mateusz) jak to woli.
na serwerze Chorza, panowała dość sympatyczna atmosfera po mimo lagów, trochę słabego zaangażowania się (pod względem technicznym) ekipy owego serwera: ale jednak coś skłoniło mnie (nas) do gry na tamtym serwerze. Przecież coś musiało trzymać wiele osób online. Moimi słowami pragnę zwrócić twoją uwagę na to iż serwer był totalnie nie szablonowy, posiadał bardzo dobrą ekipę, po mimo tego iż nie angażowali się zbytnio w rozwój pod względem technicznym serwera, lecz praktycznie z każdym moderatorem gry można było porozmawiać - może nie w bardzo długich konwersacjach - ale w krótkich, przelotnych rozmowach. Na twoim serwerze, nie dostrzegam żadnych przejawów zaangażowania się przez Twoją obecną ekipę, chociażby w otwarciu się na graczy. Prawdopodobnie winą jest zbyt mała ilość osób z wyższymi statusami. Ja pragnę to zmienić.
Część techniczna oraz wizualna. Obecnie widzę iż serwer coraz bardziej przypomina Chorza, po mimo błędów oraz braków (mapa). Dostrzegłem też wiele błędów wykonywanych przez silnik lub też skrypty - chociażby błąd z HP. Jestem dość spostrzegawczy i mógłbym wyłapywać oraz pomagać w niwelacji tak owych.

Atuty które możesz otrzymać przyjmując mnie w wasze ręce.

- Zaangażowanie się w poprawienie atmosfery na serwerze, chociażby poprzez rozmowę z przeciętnymi graczami.
- Moderowanie gry, dbanie oraz eliminacja osób łamiących regulamin. (Wymyślanie licznych eventów, prostych/trudnych [oskryptowanych]
- Czas, szczególnie w godzinach wieczorno-nocnych, oraz rannych.
- Znajomość C++ oraz znajomość struktury silników opartych o XML/LUA (7.6). Mógłbym pomóc Ci niwelować błędy budowy silnika - jeżeli operujesz na tak owym (swój silnik, kod źródłowy etc).
- Mapperstwo - potrafię tworzyć różne tereny (nie bardzo mi to wychodzi), dzięki swojej wyobraźni.
- Średnia znajomość LUA oraz SDK (biliotek (funkcji) silników XML.
- Spostrzegawczość oraz pomysłowość.
- Zapomniałem wspomnieć, że znam się na WEBMASTERCE (PHP, HTML, MYSQL).

Chciałbym dodać, że na serwerze jestem nowy graczem od kilku dni, oraz pomocnym z kulturą, od jakiegoś czasu obserwuję ten serwer i widzę na prawdę iż większość osób łamie owy regulamin, po przez przekleństwa, reklamowanie, obrażanie się i ekipę, dlatego chciałbym dołączyć do administracji, aby takie osoby eliminować i utrzymać ładny porządek z graczami/ekipą. Myślę, że będą pozytywne komentarze i zostanę przyjęty do administracji. Kontakt - nie będę rozdawał każdemu mojego numeru, bo później są osoby, które denerwują przez komunikator - jeżeli chcesz się ze mną skontaktować - napisz PM numer GG, a wtedy czekaj cierpliwie jak napiszę.

Offline

 

#2 2010-08-08 18:04:50

Telek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-06
Posty: 43
Punktów :   -7 

Re: Podanie na GMa.

Wiek: 20


Juz w to uwierze.
Jak sie zglaszacie dawajcie prawdziwy wiek
Stanowcze nie.
Pozdrawiam ;>
Jak pogadasz zemna na ts i zobcze ze masz 20 lat to bedzie pozytyw ;>
ELO ^

Offline

 

#3 2010-08-08 20:43:58

Velixon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-08
Posty: 10
Punktów :   

Re: Podanie na GMa.

Telek napisał:

Wiek: 20


Juz w to uwierze.
Jak sie zglaszacie dawajcie prawdziwy wiek
Stanowcze nie.
Pozdrawiam ;>
Jak pogadasz zemna na ts i zobcze ze masz 20 lat to bedzie pozytyw ;>
ELO ^

Ja podałem swój prawdziwy wiek który mam, nikt Ci nie każe w to wierzyć. Skoro tak sądzisz, że po wieku mówisz stanowczo na nie, to nie ma nic wspólnego z podaniem, tylko sprawą prywatną. Następnie nie rozmawiam z byle kim, tylko ze znajomymi z real, nie robię związków z tibią, a zobaczyć się nie da kto ile ma lat.

Offline

 

#4 2010-08-09 15:36:20

Telek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-06
Posty: 43
Punktów :   -7 

Re: Podanie na GMa.

Da sie
Daj skan dowodu torzsamosci lub wejdz na TS po glosie sie pozna...
Wes nieda sie ahaha myslsiz ty ?

ELO ^

Offline

 

#5 2010-08-09 16:00:24

Velixon

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-08
Posty: 10
Punktów :   

Re: Podanie na GMa.

Telek napisał:

Da sie
Daj skan dowodu torzsamosci lub wejdz na TS po glosie sie pozna...
Wes nieda sie ahaha myslsiz ty ?

ELO ^

Może miałbym Ci dać numer dowody osobistego ? nie muszę Ci nic udowadniać, ja wiem doskonale kim jestem. Nie gadam z byle kim, tym bardziej kogo nie znam.

Offline

 

#6 2010-08-09 16:03:00

Telek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-06
Posty: 43
Punktów :   -7 

Re: Podanie na GMa.

Japier niedociera do ciebie dzieciaku ??
Niemasz mi nr dawac tylko skan jakiejs legitymacji czy czego kolwiek dac chorzy i udowodnic ze masz chociaz 13 lat ^.^
Szkoda pisac z toba ;d

@EDIT
PS: twoja ort przerasta twe ego ;d

Ostatnio edytowany przez Telek (2010-08-09 16:03:39)

Offline

 

#7 2010-08-09 16:55:12

Generation

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-05
Posty: 36
Punktów :   -2 

Re: Podanie na GMa.

Telek to ty się ogarnij po co on ma ci udowadniac nie wtracaj sie zalatwi to chorza.
Bo ty mnie juz zaczynasz wkur.... za przeproszeniem wtrocasz sie jak bys byl GM a nie jestes trzymaj sie swojego.
Dobrze ze ty masz 13lat cieszymy sie i zamnij JAPE

Offline

 

#8 2010-08-09 17:19:49

Telek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-06
Posty: 43
Punktów :   -7 

Re: Podanie na GMa.

OMG czytasz ty Generation ??
Pisze zeby dal to chorzy co za dzieciak z ciebie ;d

Offline

 

#9 2010-09-12 11:28:15

 Anusia

Użytkownik

26389863
Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2010-09-11
Posty: 29
Punktów :   

Re: Podanie na GMa.

Telek czy ty musisz się wypowiadać w każdym wątku? , nie zwiaząny z tym owym tematem?! Może ma 20 lat a ja mam 15 i co :d , i teraz ty mnie bedziesz zmuszać do pokazania legitymacji szkolnej (dowodu?) Nikt ci nie da Skany lub coś z tym związanego to sprawy osobiste i prywatne.
Jak cię coś bierze ze ma 20 lat lub powyżej to musisz się z tą osobą kłocić? Zobacz na swoją Ortografie! 0% Ort. w temacie nie stawiasz przecinków (kropek)i tych podobnych znaków interpunkcyjnych!.
Velixon Powinien zostać Tutorem , jest na to bardzo zaangażowany


Pomogłam? Daj + , Zawiodłam? Daj -
_____________________________________________________

Zawszę Pomoge , tylko powiedz ; D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl