Forum ChoRza OTs

Forum ChoRza OTs Zapraszam Do Rejstracji

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-08-02 00:53:34

patryk66145

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-09
Posty: 32
Punktów :   11 

Podanie o GMA!

Witam to ja hoster oTsa !



Spoiler:

Wiec tak prosze odpowiedziedz w komentarzach :



Dlaczego chcesz zostac gmem:
Co gm powinien robic:
Jakie gm ma obowiazki:
Jestes mapperem grafikiem lub inne napisz: >>>
Ile lat grasz w tibie:
NIck na ots?:
Jaki masz lvl na oTs?: >>>
Czy podoba ci sie moj ots czy tylko teraz bo piszesz podanie o gma?[/center]



Podpis: >>><<<



Dziekuje za skozystanie z propozycji!

Offline

 

#2 2010-08-02 01:06:10

grubsonsSs

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-02
Posty: 4
Punktów :   

Re: Podanie o GMA!

Co gm powinien robic: Pomagac graczom , Dbac o porzadek na ots , nie przeklinac, pilnowac ludzi
Jakie gm ma obowiazki: Jak wyzej napisalem pomagac ludziom to jest gma obowiazek i pilnowac servera!
Jestes mapperem grafikiem lub inne napisz: >>>Nie jestem umiem troche Grafike!
Ile lat grasz w tibie: 5
NIck na ots?: Grubson sSs
Jaki masz lvl na oTs?: >>> 1,181,380
Czy podoba ci sie moj ots czy tylko teraz bo piszesz podanie o gma?: bardzo mi sie podoba ots gram od nim od 1 Edycji! jeszcze jak nie byl przerobiony ! ale zawsze chce gm i nie mam!

Podpis: >>> Grubson <<<



____________________________________________________________________________________________________




Pomogłem? DAJ +! Zawiodlem daj -!


_____________________________________


Jestem taki jaki jestem więc jestem sobą.

Ostatnio edytowany przez grubsonsSs (2010-08-02 01:13:09)

Offline

 

#3 2010-08-02 01:12:56

Boster

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-02
Posty: 15
Punktów :   

Re: Podanie o GMA!

Dlaczego chcesz zostać Gm'em? ; A więc, chciałbym zostać Gm'em tego server'u, bo - Nie jestem dzieckiem, jestem ogarnięty (Nerwowo jak i Hormonalnie), potrafię się porozumiewać z ludźmi, nie olewam graczy także umiem zachować poprawną Ortografie i Interpunkcje.

Co Gm powinien robić?: Gm powinien pilnować porządku na serverze, pomagać graczą, Ogłaszać Uptade/itp. - Jednym zdaniem; Gm Powinien być przyjacielem gracza, pomagać i utrzymywać porządek - W Przypadku złego zachowania gracza dać Bana/Warna.

Jakie Gm ma Obowiązki?: Game Master ma obowiązek kulturalnego zachowania, nie przeklinania - Pilnować aby "Neokidy" nie crashowały Server'a, zawsze pomóc / nie zależenie od LV.

Jesteś mapperem grafikiem lub inne napisz: Nie, jestem zwykłym Playerem/Graczem - W OTS'ach (Tworzeniu Ich) nie mam doświadczenia - Kiedyś miałem swojego "noob OTS" - Your OTS - ale to zaledwie kilka dni. Lecz zawsze można się nauczyć. ^^.

Jaki masz Poziom na OTS?: W Momencie pisania Posta dokładnie 526,309, lecz ciągle rośnie - Ten Poziom wbity w 2 dni.

Nick na ots?: Nick na OTS taki sam jak na Forum czyli "Boster".

Ile lat grasz w Tibia: W Tibie gram około 4lata - Prawie bez Przerw, a więc mam spore doświadczenie i jestem obeznany w Tibii, nie używam Botów (LH To wyjątek) i mam nie najgorsze PVP.

Czy podoba ci się mój ots czy tylko teraz bo piszesz podanie o Gma?: Napisze tak.. Gdybym mi się nie podobał ten OTS - To bym nie grał/ Nie wbił bym 525k+ Poziomu - Paroma Słowami: Podoba mi się i będzie podobał nawet jak Gm'em nie będę.

Pozdrawiam.

Podanie z nikąd nie Skopiowane, Wszystkie prawa zastrzeżone!

Podpis: >>> Mateusz/Boster <<<

Ostatnio edytowany przez Boster (2010-08-02 01:32:23)

Offline

 

#4 2010-08-02 01:20:49

Punisher

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-02
Posty: 2
Punktów :   

Re: Podanie o GMA!

Dlaczego chcesz zostac gmem: Ponieważ chcę pomagać graczom, i dbać o serwer.
Co gm powinien robic: Jak najbardziej powinien przestrzegać regulaminu, pomagać graczom, odpowiadać na pytania.
Jakie gm ma obowiazki: Ma obowiązek pilnowania porządku na serwerze.
Jestes mapperem grafikiem lub inne napisz: Nie, nie jestem.
Ile lat grasz w tibie: 5-6 lat.
NIck na ots?: Punisher
Jaki masz lvl na oTs?: 786,413
Czy podoba ci sie moj ots czy tylko teraz bo piszesz podanie o gma? Jasne, że mi się podoba, wystarczy spojrzeć na mój lvl, wbiłem go od 0 jako jedyny.

                                                                                                             Podpis: >>> Punisher <<<

Ostatnio edytowany przez Punisher (2010-08-02 01:29:53)

Offline

 

#5 2010-08-02 01:23:31

grubsonsSs

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-02
Posty: 4
Punktów :   

Re: Podanie o GMA!

Punisher napisał:

Dlaczego chcesz zostac gmem: Ponieważ chcę pomagać graczom, i dbać o serwer.
Co gm powinien robic: Jak najbardziej powinien przestrzegać regulaminu, pomagać graczom, odpowiadać na pytania.
Jakie gm ma obowiazki: Ma obowiązek pilnowania porządku na serwerze.
Jestes mapperem grafikiem lub inne napisz: Nie, nie jestem.
Ile lat grasz w tibie: 5-6 lat.
NIck na ots?: Punisher
Jaki masz lvl na oTs?: 786,413
Czy podoba ci sie moj ots czy tylko teraz bo piszesz podanie o gma? Jasne, że mi się podoba, wystarczy spojrzeć na mój lvl, wbiłem go od 0 jako jedyny.

                                                                                                             Podpis: >>> [b]Punisher[/b ]<<<

OD zera sie nie bije tylko od 10 lvl ; D i w podpisie masz blad ; D

Offline

 

#6 2010-08-02 15:15:55

MrRnK

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-02
Posty: 1
Punktów :   

Re: Podanie o GMA!

Dlaczego chcesz zostac gmem:( Bo tak jest fajne )
Co gm powinien robic: Pomacac graczom i pilnować pożądku na Ots. (bo z tym jest problem)
Jakie gm ma obowiazki: Ma obowiązek pilnowania porządku na serwerze.
Jestes mapperem grafikiem lub inne napisz: Nie
Ile lat grasz w tibie: 4
NIck na ots?: MrRnK
Jaki masz lvl na oTs?: 20000
Czy podoba ci sie moj ots czy tylko teraz bo piszesz podanie o gma? Ots jest spoko

Offline

 

#7 2010-08-02 18:42:17

patryk66145

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-09
Posty: 32
Punktów :   11 

Re: Podanie o GMA!

Wyniki dzisiaj o 20:00 ! zamykam temat!

Offline

 

#8 2010-08-02 22:13:27

 Errizetee

Administrator

Skąd: Zdzieszowice
Zarejestrowany: 2010-06-09
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Re: Podanie o GMA!

nie wiedziałem że forum się tak rozwinie jestem z siebie dumny i z ciebie chorza też ;d

Offline

 

#9 2010-08-03 15:16:03

patryk66145

Administrator

Zarejestrowany: 2010-06-09
Posty: 32
Punktów :   11 

Re: Podanie o GMA!

podanie najlepsze napisa Boster dostal gma nick:  GM Boster    tak jak chcial ; D





Pomogłem? DAJ +! Zawiodlem daj -!


_____________________________________


Jestem taki jaki jestem więc jestem sobą.

Offline

 

#10 2010-08-03 21:32:48

Wassup

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-30
Posty: 7
Punktów :   

Re: Podanie o GMA!

Dlaczego chcesz zostac gmem:  Bylem nim wiele razy, chce pomoc w rozwoju ots chociaz i tak jest dobrze juz rozwiniety itd..
Co gm powinien robic: Glowna rzecza jest pomaganie graczom..
Jakie gm ma obowiazki: Obowiazek pomagania , sprzedawania domkow, kulturalne zachowanie.... i takie tam
Jestes mapperem grafikiem lub inne napisz: Doswiadczony mapper (kariera trwa juz 3 lata)
Ile lat grasz w tibie: 6 lat
NIck na ots?: Wassup
Jaki masz lvl na oTs?: Lvl na ots mam 107,952
Czy podoba ci sie moj ots czy tylko teraz bo piszesz podanie o gma? :  Chyba tak.. inaczej bym nie pisal tutaj podania..

Offline

 

#11 2010-08-04 12:13:47

UzU

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-03
Posty: 3
Punktów :   

Re: Podanie o GMA!

Co gm powinien robic: Pomagać graczom,Dawać przykład,Nie przeklinać,Dbać o porządek
Jakie gm ma obowiazki:Jak UP Najważniejsze moim zdaniem Dawać przykład, ponieważ gm, który ciągle przeklina nie nadaje się na przykład
Jestes mapperem grafikiem lub inne napisz:Można powiedzieć,że zaczynam być mapperem.Chciałbym robić mapki dla pro serwów jak armia...Kiedyś to się stanie...
Ile lat grasz w tibie: 5 lat przerwa 1 rok
NIck na ots?: UzUx
Jaki masz lvl na oTs?:464,569 przed resetami miałem 500k i 600k ;]Byłem najwyższym lvl'em po 2 resetach i na 3 juz kiedy wbił Punisher nie byłem 1 :{ Tylko 18
Czy podoba ci sie moj ots czy tylko teraz bo piszesz podanie o gma?:Podoba mi się grałem od kiedy powstał nie uciekałem jak były resety...Hmm i dodam, że bez powodu bym tu nie grał kiedy dowiedziałem się, że tu gra mój kolega odrazu wbiłem i zostałem do dzisiaj ;]

Coś o mnie(postanowiłem napisać coś o sobie ;p):Więc tak,Mam na imię Patryk i mieszkam w Zielonej Górze pracuję w Niemczech jako Informatyk.Mam 21 lat i jestem spokojnym człowiekiem.Nieraz jak mnie nooby wkurzą to mogę jechać po nich cały czas...Interesuję się koszykówką,siatkówką,piłką nożną,laskami,autami,tuningiem oraz komputerami...Dodam, że pomału biję lvl, ponieważ nie jestem człowiekiem no life i 4ever Tibia...Odpoczywam od komputera i nie siedzę jak inni 24/7, żeby wbić 5kkk lvl.Nie wydaje też kasy na gry np doładowania na gm lvl...Tutor'a dostałem nie kupiłem!Wolę wydać kasę na auto niż na grę ;].Oprócz Tibii gram w WoW'a,CoD6,Metin2 i wiele innych fajnych gierek za dużo ich mam, żeby wymieniać ;]

Dlaczego Ty?:Hmm, myślę, że jestem rozsądnym człowiekiem, który zasługuje na GM'a...Jak dostanę już GM'a będę chętnie pomagał nowym(newbie lub jak dla innych Noob)Będę prowadził porządek na ots'ie, żeby nie było syfu....

Offline

 

#12 2010-08-06 09:33:20

Pamintus Knight

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-06
Posty: 6
Punktów :   

Re: Podanie o GMA!

Dlaczego chcesz zostac gmem:Ja chce zostac Game Masterem ponieważ chce dawac Graczom dobry przykład,nie jestem agresywny pośród innych Graczy,dobrze umie Polszczyzne oraz Angielski. No i tyle
Co gm powinien robic:Game Master powinien Sprawdzać czy ktos niema Botów.
Jakie gm ma obowiazki:Pilnowanie Ots-a,sprawdzanie Graczy.
Jestes mapperem grafikiem lub inne napisz: >>>Nie niejestem maperem oraz grafikiem. Umie Robić Fajne mapki,potwory oraz teleporty
Ile lat grasz w tibie:W tibie gram z 6-7 lat. Niemoge o niej zapomnieć
NIck na ots?:Pamintus Knight
Jaki masz lvl na oTs?: >>>653000 tys.
Czy podoba ci sie moj ots czy tylko teraz bo piszesz podanie o gma?: Gdyby mi sie niepodobał to bym niewbij tak wysokiego Poziomu oraz Magicznego Poziomu.

            Podpis: >>>Patryk/Pamintus<<<

Offline

 

#13 2010-08-07 11:04:23

Generation

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-05
Posty: 36
Punktów :   -2 

Re: Podanie o GMA!

On zamknął temat noobki a wy piszecie dalej to podanie OGAR PLEASE...!!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl